2010-es vízilabda csapatunk 2022. 09. 10-én az UVSE II csapata ellen játszott a szezon első mérkőzésén a Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010) keretei között, azonban a kezdeti jó teljesítményt nem sikerült a mérkőzés végéig fenntartani, így most alul maradtunk az ellenféllel szemben. Mutatjuk a részleteket!

Mérkőzés: ASI-VASAS – UVSE II

Bajnokság: Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2010)
Edző: Laboncz József
Időpont: 2022. 09. 10. 11:00
Helyszín: Hajós Alfréd Nemzeti Sportuszoda és Széchy Tamás Uszoda, Margit-sziget, Budapest
Csapatok: ASI-VASAS – UVSE II
Eredmény: 10 – 13 (4 – 1, 2 – 3, 3 – 4, 1 – 5)
Gólszerzőink: Szűcs Ambrus Zalán 5
Gebe Zoltán 2
Gortva Dominik Flórián 2
Pszota Zsófia 1

Laboncz József, a csapat edzőjének beszámolója:

A szezonnyitó első mérkőzését a csapat jól kezdte, elhoztuk az első labdára úszást és az első negyed végén 4-1 vezetéssel jöttünk a szünetre. Ezután jöttek különböző hibák a játékunkban, amelyek eredményeképpen sajnos most a pontokat az ellenfelünk gyűjtötte be. Ezeket a hibákat folyamatosan gyakorolni fogjuk, hogy minél kevesebbszer forduljanak elő az elkövetkezendő mérkőzéseken.

Következő mérkőzésünk 2022. 09. 24-én lesz a Honvéd I ellen.