Kézilabda szakosztály edzésbeosztása a 2021/2022-es szezonra

EdzésbeosztásHétfőKeddSzerdaCsütörtökPéntek
Fiú 2007
Tövisháti Zsombor
+36/30-551-8416
Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18:30-20:00
Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18:30-20:00
ASK A
18:00-19:30
ASK A
18:00-19:00
Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18:30-20:00
Fiú 2008
Tövisháti Zsombor
+36/30-551-8416
Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18:30-20:00
-ASK A
16:30-18:00
ASK A
17:00-18:00
Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18:30-20:00
Fiú 2007/B
Tóth József
+36/30-180-8029
ASK B
16:00-17:30
Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18:30-20:00
Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18:30-20:00
ASK A
18:00-19:00
-
Fiú 2009
Bokros Tamás
+36/30-237-8961
ASK A
15:30-16:30
ASK B
16:00-17:30
-ASK A
17:00-18:00
ASK A
17:30-19:00
Fiú 2010
Tóth József
+36/30-180-8029
ASK A
17:30-18:30
ASK A
15:30-17:00
Számítástechnikai Ált. Isk.
17:00-18:00
ASK B
16:00-17:00
-
Fiú 2011
Szántó Edina
+36/30-174-4373
Vasas Edzőcsarnok 15:30-17:00-Ady Endre Gimnázium
18:00-19:00
-Számítástechnikai Ált. Isk.
16:00-17:00
Lány 2007
Szőcs Eszter
+36/70-947-7718
Vasas Edzőcsarnok
18:30-20:00
ASK A
17:00-18:15
-Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18:30-20:00
Vasas Edzőcsarnok
18:30-20:00
Lány 2008
Szőcs Eszter
+36/70-947-7718
-ASK A
17:00-18:15
Vasas Edzőcsarnok
18:30-20:00
Sterbinszky Amália Kézilabdacsarnok
18:30-20:00
ASK A
16:00-17:30
Lány 2009
Bokros Tamás
+36/30-237-8961
ASK A
16:30-17:30
Vasas Edzőcsarok
18:30-20:00
-ASK A
16:00-17:00
ASK A
16:00-17:30
Lány 2010
Nagy Ádám
+36/30-609-0607
-ASK A
15:30-17:00
Katona József Gépészeti Sz. C.
15:30-17:00
Vasas Edzőcsarnok
18:30-19:30
ASK B
16:00-17:30
Lány 2011
Godó-Bugyi Beáta
+36/30-466-8733
Katona József Gépészeti Sz. C.
18:30-19:30
ASK B
17:30-19:00
--Számítástechnikai Ált. Isk.
17:00-18:00
Fiú-Lány 2012
Wiesner Dorka
+36/70-359-6223
Ady Endre Gimnázium
17:00-19:00
-Ady Endre Gimnázium
17:00-18:00
Számítástechnikai Ált. Isk.
17:30-19:30
-
Fiú-Lány 2013
Fischer-Király Zsüli
+36/30-992-8185
-Ady Endre Gimnázium
17:30-19:00
Katona József Gépészeti Sz. C.
17:00-18:00
ASK B
17:00-18:00
-
Fiú-Lány 2014
Komsa Nikolett
+36/20-437-8240
-Számítástechnikai Ált. Isk.
17:30-18:30
-ASK B
18:00-19:00
-
KapusASK A
17:00-18:00
-Katona József Gépészeti Sz. C.
18:00-19:00
-ASK A
15:00-16:00
Egyéni
képzés
ASK A
14:45-15:30
Bokros Tamás
-
ASK B
16:00-17:00
Szőcs Eszter
ASK A
15:00-16:00
Bokros Tamás
ASK A
15:00-16:00
Szőcs Eszter