ASI DSE Vízilabda - Szoros mérkőzésekkel folytattuk a rájátszást (2011)

Szoros mérkőzésekkel, egy vereséggel és egy győzelemmel folytatta 2011-es vízilabda csapatunk 2024. 02. 10-én a Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság rájátszását. Mutatjuk a részleteket!

Mérkőzés: ASI-VASAS – YBL I. Kecskeméti Sportiskola – ASI-VASAS
Bajnokság: Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011) Budapesti Markovits Kálmán Gyermek III. Fiú Bajnokság (2011)
Edző: Laboncz József Laboncz József
Időpont: 2024. 02. 10. – 10:00 2024. 02. 10. – 13:45
Helyszín: III. Kerületi TVE uszoda III. Kerületi TVE uszoda
Eredmény: 7 – 10 (1 – 0, 2 – 3, 2 – 3, 2 – 4) 13 – 14 (4 – 2, 4 – 4, 1 – 4, 4 – 4)

Laboncz József, a csapat edzőjének beszámolója:

ASI-VASAS – YBL I. mérkőzés: A mérkőzést nagyon jól kezdtük és végig szoros volt az eredménye. Az YBL az utolsó negyedben tudott lépést váltani, amit mi nem tudtunk tartani, így a végén ők tudtak a mérkőzésből győztesen kijönni.

Kecskeméti Sportiskola – ASI-VASAS mérkőzés: Két mérkőzésnyi szünet után a Kecskemét csapatával mérkőztünk meg. Igen harcos meccset kellett játszania játékosainknak. Felvették a kesztyűt és a fáradtságnak még a jelét sem mutatva, harcosan, rengeteget küzdve diadalmaskodtak a Kecskemét csapata felett. De az eredmény szinte az utolsó pillanatban dőlt el.