Helyszín: Balázsovits János Sportcsarnok, Göd
Időpont: 2020. 10. 04.

3. bajnoki mérkőzés: Angyalföldi Sportiskola és DSE – Gödi SE

Végeredmény: 17-9 (10-5)
Gólszerzőink: Szigeti Blanka 5, Grőber Franciska 3, Mikula Dóra 3, Pap-Kovács Fruzsina 3, Várallyay Luca 2, István Rebeka 1

Király Julietta értékelése:
A 3. bajnoki mérkőzésünket Gödön a Gödi SE csapata ellen játszottuk. A félidőben 10-5-re vezetett csapatunk. A mérkőzést 8 gólos különbséggel sikerült nyernünk. A végeredmény 17-9 lett.
A csapat védekezése mérkőzésről mérkőzésre egyre stabilabb. A támadásban még van mit javítani. Sok még a pontatlanság és a helyzet kihasználtságban is fejlődnünk kell.

4. bajnoki mérkőzés: Kántor Anikó SE – Angyalföldi Sportiskola és DSE

Végeredmény: 2-24 (1-9)
Gólszerzőink: Szigeti Blanka 6, Grőber Franciska 4, István Rebeka 4, Mikula Dóra 3, Várallyay Luca 3, Pap-Kovács Fruzsina 2, Pollák Lola 2

A 4. bajnoki mérkőzésünket Gödön a Kántor Anikó SE csapata ellen játszottuk. Az első félidő végén
1-9 volt az eredmény. A második félidőben tovább növeltük a különbséget, így beállítva a 2-24-es végeredményt.