Schneider Krisztián beszámolóit olvashatják.

2019.09.28. 16:00 Tüzér utcai uszoda
ASI-Kistarcsa – ZF-Eger : 7-20 (1-6, 2-4, 1-6, 3-4)

A csoport egyik legerősebb ellenfele ellen kezdtük a bajnokságot. Már az első negyedben látszott a számottevő különbség, ettől függetlenül, nem feladva csináltuk a dolgunkat. Külön öröm számomra, hogy visszaköszöntek védekezésben és támadásban is olyan dolgok amiket kértem meccs előtt. Arra
mindenféleképpen jó volt ez a meccs, hogy lássam azokat a hiányosságokat amiben még nagyon le vagyunk maradva.

Gólszerzők: Nagy Levente 3, Hargitai Bence 2, Bella Csanád 1, Bánhegyi Ádám 1

2019.10.12. 14:00 Szőnyi úti uszoda
FTC-Telekom – ASI-Kistarcsa : 17-12 (5-2, 2-4, 4-1, 6-5)

Az első negyedben már lényegében elment a meccs. Langyosan kezdtünk nagyon és a sok buta kiállítás és 5-méteresek után, nehéz volt visszakapaszkodni, ami sikerült még a harmadik negyedben hiszen döntetlenre felhoztuk, de a folyamatos rohanás az eredmény után, annyit kivett belőlünk, hogy a végére elfogytunk. Amit megkell említeni, hogy a srácok nagyon akarták a győzelmet, és a hozzáállással sem volt probléma. Pozitívumként kiemelendő, hogy láttam több szenzációs egyéni teljesítményt, amire lehet építeni a csapatnál.

Gólszerzők: Bella Csanád 4, Csányi Gábor 2, Nagy Levente 2, Hargitai Bence 1, Szűcs Marcell 1, Demény Áron 1, Haupert Kristóf 1

2019.10.26. 12:00 Szőnyi úti uszoda
ASI-Kistarcsa – Kecskeméti Junior Sport Nonprofit Kft. : 6-13 (0-2, 2-2, 3-4, 1-5)

Döcögősen indult a meccs. Támadásban elég haloványok voltunk az elején, aztán szép lassan felvettük a meccs ritmusát. Szintén megint rohanni kellett az eredmény után, ami ezeknél a meccseknél nem fér bele. Ez annyit kivett belőlünk, hogy a harmadik negyedben már minden mással foglalkoztunk, csak azzal nem amivel kellett volna. Kiemelhető szintén hogy itt is visszahoztuk még
döntetlenre a meccset, de a végére elfáradt a csapat.

Gólszerzők: Csányi Gábor 2, Nagy Levente 2, Demény Áron 1, Haupert Kristóf 1

2019.11.09. 11:00 Ceglédi Városi Uszoda
KSI SE II. – ASI-Kistarcsa : 4-6 (2-1, 0-2, 0-2, 2-1)

Úgy kezdtük a meccset mint az elmúlt kettőt. Az első negyedet úgy tudnám jellemezni, hogy aludtunk és kapkodtunk. A második negyedre végre összeállt a védekezés és támadásban is elkezdtük kiharcolni az emberelőnyöket, de a végén vagy elkapkodtuk vagy egy rossz döntést hoztunk amiből kimaradtak a helyzetek, ebből látszik, hogy 13/2 emberelőny/gól. Ellenfelünknél jobbak voltunk, így megérdemelt volt a győzelem. Viszont fejben sokkal jobban ott kell lennünk a meccsen az első másodperctől fogva.

Gólszerzők: Szűcs Marcell 2, Csányi Gábor 1, Demény Áron 1, Haupert Kristóf 1, Bella Csanád 1

2019.11.23. 13:00 Hajós Alfréd uszoda Széchy Tamás medence
ASI-Kistarcsa – PannErgy-MVLC-Miskolc : 7-8 (0-0, 2-5, 5-2, 0-1)

Már az első másodperctől fogva látszott, hogy ez egy igazi rangadó, fórt a víz és egymásnak feszültek a csapatok. Jól kezdtük a meccset, de hiányzott támadásban az a plusz ami kell egy ilyen meccshez. Aztán bealudtunk a második negyedben és ellépett az ellenfél. Ami dicséretre méltó, hogy nem adták fel a fiúk és sikerült visszahozni a meccset, viszont a végén egy utolsó pár másodperces góllal kikaptunk. Ami miatt csalódott vagyok az az, hogy kimaradtak büntetők és amikor ott vagyunk a kapu előtt és ott a gólhelyzet, lehetne lőni, de adunk még egy passzt.
Gólszerzők: Szűcs Marcell 3, Nagy Levente 3, Bella Csanád 1