ASI DSE 3:2 UTE Labdarúgó Akadémia
Gólszerzők: Molnár 3

Ambruska Péter korosztályos vezetőedző beszámolója: Szeptember 14-én 11.00kor indult útjára számunkra a Kölyökliga sorozat. Az első mérkőzésen nem kisebb ellenfelet kaptunk egyből, mint az UTE Labdarúgó Akadémia csapata. Talán meg is voltunk szeppenve kicsit, hiszen a saját középkezdésünkből gólt kaptunk, majd nem sokkal később még egyet, 6-8 perc játék után 0-2 volt az eredmény. A srácok ekkorra már felvették a meccs ritmusát, de akár késő is lehetett volna. Szépen lassan átvettük a mérkőzés irányítását, kapujához szegeztük ellenfelünket de gól csak nem akart jönni. Első három lövésünkből csak tesztelgettük a kapust, utána pedig mindent ami létezett fölé vagy mellé lőttünk. Aztán megtört a jég és Molnár Zozó gólt szerzett. 1-2 volt az eredmény a félidőben. Nagyon jól kezdtük a második játékrészt, ekkor már egyértelműen jobban is bírta a csapatom az ellenfélnél a meccset. Folytattuk viszont a ziccerek kihagyását, helyzet helyzet hátán volt, de Zozó bal lába megint, és megint elsült így fordítottunk 3-2re. Kellett volna még egy mindent eldöntő és megnyugtató gól, de ez nem sikerült. Így a meccs végén még bajba is kerülhettünk volna de az addig is szuperül védő Enzó a meccs végén magabiztosan hárított egy szabadrúgást. Ha nehezen is de győzelemmel kezdtünk, viszont mondtam a srácoknak hogy ennyire „jószívű” csapat nem lehetünk. Három mérkőzés megnyeréséhez elegendő helyzetet hagytunk ki, mindamellett hogy a Lilák kapusa is remek teljesítményt nyújtott. Gratulálok a csapatomnak elsősorban azért mert hittek magukban, és 0-2ről fordítani sosem kis dolog. Nagyon büszke vagyok rájuk, csak így tovább! Hajrá ASI!!!