Az ASI DSE 2010-es csapata győzelmet aratott az Oázis SC csapata, az Oxigén SE csapata és a Sportsziget SE csapata felett is a Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010) 2-4. fordulójában.

I. mérkőzés adatai

Bajnokság: Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú Bajnokság (2010)
Korosztály: 2010
Edző: Laboncz József
Időpont: 2021. 10. 02. 12:00
Helyszín: Szőnyi út 50-es sátor, Budapest
Csapatok: Angyalföldi Sportiskola DSE – Oázis Sport Club
Eredmény: 22 – 7 (10 – 3, 7 – 4, 5 – 0, 0 – 0)
Gólszerzőink:

Szaka Olivér 13
Szűcs Ambrus Zalán 8
Busch Dóra Mónika 1

Laboncz József edző beszámolója:

Ez a meccs volt az ASI 2010-es csapatának első bajnoki mérkőzése és egyben szezonnyitója is. Nagy izgalommal várták a csatát a gyerekek, amit Gortva Dominik nélkül is (technikai hiba okán) magabiztosan, sok góllal megnyertek. A sok góllövésből a Szaka Olivér–Szűcs Ambrus páros nagy arányban kivette a részét.

II. mérkőzés adatai

Bajnokság: Budapesti Kőnigh György Gyermek IV. Fiú
Bajnokság (2010)
Időpont: 2021. 10. 16. 13:30
Helyszín: Százhalombatta
Csapatok: Oxigén SE – Angyalföldi Sportiskola DSE
Eredmény: 0 – 15 (0 – 9, 0 – 6, 0 – 0, 0 – 0)

Szaka Olivér 11
Szűcs Ambrus Zalán 4

Ez volt a csapat második fordulója a szezonban, mely sok-sok góllal ismét egy magabiztos győzelmet eredményezett. A 15 gólos különbségnek köszönhetően az első félidőben kivívta a csapat a győzelmet, így a térfélcserét követően a mérkőzés már edzőmérkőzéses lebonyolításban folytatódott.

III. mérkőzés adatai

Időpont: 2021. 11. 13. 16:00
Csapatok: Angyalföldi Sportiskola DSE – Sportsziget SE
Eredmény: 15 – 0 (12 – 0, 3 – 0, 0 – 0, 0 – 0)

Szaka Olivér 6
Busch Dóra Mónika 3
Gortva Dominik Flórián 2

A mérkőzésen csapatunk legfiatalabb tagja, Demeter Laura is bemutatkozott, és két védéssel jelezte, hogy komolyak a szándékai. A csapat magabiztosan ismét a mérkőzés első félidejében kivívta a győzelmet a sok szép helyezkedésnek köszönhetően, amelyből lefordulásos gólokat tudtunk lőni.