Hidegkúti SC 2:2 ASI DSE
Gólszerzőink: Molnár, Bedő

Ambruska Péter vezetőedző beszámolója: A keddi nap játéka sok bizakodásra adott okot, de tisztában voltam vele hogy egy-két évvel idősebbek ellen kell majd helyt állnunk. Ennek ellenére a játékosaim remekül odatették magukat és helyenként kreatívan játszva, helyenként fogcsikorgatva vették fel a kesztyűt az ellenféllel. Igazságos és igazságtalan játék is egyben a foci, ha az eredményre gondolok. Az első félidőben minimum két-három gólos előnyt kellett volna szereznünk, aztán egy rossz 6-8 perc következtében majdnem kicsúszott a kezünk közül a mérkőzés, de gyorsan reagáltunk a két bekapott gólra. Az utolsó 10 perc viszont kellemes meglepetés volt a számomra, mind erőben mind taktikai szervezettségben magasan az ellenfél fölé nőttünk, itt el lehetett volna dönteni a 3 pont sorsát, de „csak” 2 kapufáig jutottunk. Több játékosom is kiemelkedő teljesítményt nyújtott, így ne maradjon el a dicséret: Bedő Márton, Molnár Zoltán, Farkasházy Dániel, Borsay Márk és Gémesi Gyula is kiemelkedett a mezőnyből, valamint a kapusaink, Kovács Zénó és Weiszgáber Enzó is remekül állták a sarat. De ez persze csapatmunka volt, mindenki becsülettel kivette a részét a sikerből. Igen, én sikernek fogom fel ezt a mérkőzést, egy út elején járunk de úgy érzem jó útra léptünk rá.